Beyz Elektronik Mak.Otom.San.Tic.ltd.Şti. olarak Endüstriyel Elektronik ve Otomasyon Sistemleri üzerine 2001 yılından bu yana Tekirdağ – Çorlu’da hizmet vermekteyiz. Firmamız, endüstriyel elektronik ve otomasyon sektöründe ki firmaların başında yer almaktadır. Kaliteli ürün yelpazemiz ve çözüm odaklı hizmetlerimiz ile müşterilerimize en hızlı şekilde yardımcı olmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız.
          Dünya’nın sayılı markalarından olan Lenze ve Danfoss markaları Türkiye’de de uzun bir yol kateden markalardır. Beyz Elektronik olarak 2008 yılında Lenze, 2014 yılında da Danfoss markasını çatımız altına alarak bu markaların endüstriyel ve otomasyon grubundaki tüm ürünleri ile ilgili stok durumumuz yeterli duruma ulaşmıştır.
          Uzman kadromuz ve yazılım birimimizin oluşturduğu teknik servis ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözüm sunmak için hazır durumdadır. Satış, teknik servis, saha hizmetleri ve AR-GE bünyesinde yaptığımız çalışmalar ile Memnuniyet Üretiyoruz.
          2001 yılında ? Endüstriyel Elektronik Otomasyon ? sektöründe faaliyet yapmak üzere çıktığımız bu yolda müşterilerimize Memnuniyet Sunmaktan gurur duymaktayız…     

SERMAYE : 1.200.000 TL

ÖDENMİŞ SERMAYE : 1.200.000 TL

SİCİL NO : 10260

ŞİRKET MERKEZİ : ÇORLU / TEKİRDAĞ

ŞİRKET ORTAKLARI : AHMET SEKTİOĞLU – SÜLEYMAN SEKTİOĞLU

ŞİRKET MÜDÜRÜ : SÜLEYMAN SEKTİOĞLU

TEKLİF İSTEYİN

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın