Lenze-8400-TopLine İsterseniz Servo, İsterseniz Pozisyon

 

 Lenze 8400 TopLine tam size özel çözümler sunarak, 8400 serisi dahilinde maksimum düzeyde işlevselliği ve optimum sürücü davranışı sunar. TopLine senkronize pozisyonlama uygulamalarının yanı sıra hız kontrollü ve pozisyon kontrollü uygulamalar için uygun maliyetli bir çözüm sunmaktadır.

Özellikleri,

  • Senkron ve asenkron servo motorların servo kontrolü
  • Entegre resolver girişi ile Lenze Servo motorların standart geri beslemesini destekler.
  • Çoklu enkoder girişi – absolute pozisyon ölçüm sistemlerine dahil.
  • Elektriksel şaft ve elektronik redüksiyon üzerine entegre edilmiş olan Axis bus ile uygulanabilir.

         Tipik uygulamalar, uygulama alanlarının en sıradan olan taşıma sürücüleri ve vinç sürücülerinin yanı sıra handling ve pozisyonlama sistemlerini de içerir. Entegre Axis bus sürücülerin senkronizasyonu için dizayn edilmiştir. örneğin baskı uygulamalarında…

Ayarlanabilir güçlü yeni hız sürücüleri

         Uygulamanıza göre kusursuz olarak hazırlanmıştır. Bu yeni Lenze ürünü, frekans inverter jenerasyonunun hangi noktaya geldiğini açıklar. Müşterimizin optimum ölçü taleplerine göre her biri biribirini izleyen Baseline, Stateline ve Highline modelleri ara fonksiyonluk ve sürüş davranışlarında geliştirilmiştir. Bu modeller kurulum, ayarlama, işletme ve servis bakımından özdeştir. Birleştirilmiş akıllı özellikleri, hafıza modülü ve online tanımlama tarafından sağlanmıştır. Bu 8400 inverterlerin proses optimizasyonuna ve mühendislik endüstrisine yeni bir değerin katılmasına katkıda bulunmuştur.