indir ” Tek Sürücü, Çok Sürücü = 9400 HighLine

 

Tek Sürücü;

          Tek eksenli cihazlarımız şebeke kaynağını, DC bus ve invertörü tek bir birimde birleştirmektedir. Filtre elemanları ve fren kıyıcı, servo sürücüde entegredir ve kontrol pano kurulumlarında tek başına kullanıma izin verir.55 Kw a kadar karşılık gelenlerinde fotprint filtreleri kullanarak daha fazla parazit giderme wk montaj alanı olmadan elde edilebilir.

Çoklu Sürücü;

          Çok eksenli merkezi sürücümüz, kompakt ve çok eksenli kurulumlar için özellikle uygundur. DC bus üzerinden enerji değişimi şebeke tarafında güç gereksinimini azaltır. Eksenler aynı şebeke beslemesini, fren kıyıcıyı ve EMC filtresini paylaşır. Parça gereksinimleri ve montaj işleri dolayısıyla önemli ölçüde azaltılmıştır. Entegre DC bara sistemi 15 Kw a kadar olup yüksek sürücüler için kompakt kurulum gerekir. 

          9400 en yeni servo seridir ve modern bir servo teknolojisinin tüm elemanlarını içermektedir. Single Drive modelini 0,37 ile 370 kW  arasında ki bir performans aralığında ve Multi Drive modelini azami 11 kW’a kadar hizmetinize sunulmuştur. 

İhtiyaç olması durumunda uygulamaya uyarlanabilen kolay uygulanabilir standart aplikasyonlar, çok yönlü makine görevlerini çözmektedir. Talebe göre Stateline ve Highline varyantları arasında tercih yapabilirsiniz. 


Klasik fielbus’ların yanında ethernet de sunulmaktadır, örneğin, gerçek zamanlı model ETHERNET Powerlink gibi. Modüler güvenlik fonksiyonunu gerçekleştirebilir. Mekatronik konsept, hızlı ve sorunsuz cihaz kurulumu ve devreye alma süreci sağlamaktadır, servis durumunda dahil.