Danfoss_Vlt_automation_drive   ” Gelişmiş Sürücü, Gelişmiş Panel

VLT Automation FC300 serisi frekans konvertörleri, her türlü otomasyon sistemine hassas ve kolay bir şekilde entegre edilebilir. Frekans konvertörünüzü ihtiyacınız doğrultusunda konfigüre edebilirsiniz.

Tek Bir Frekans Konvertörü Kavramı;

Tüm üretimi veya makineyi kapsayan tek bir frekans konvertörü kavramı, devreye alma, çalıştırma ve bakım kolaylığı için önemli bir avantajdır. Seç ve tak modüler dizaynı sayesinde yeni özelliklerin adaptasyonu ve güncellemeler kolayca gerçekleştirilir. Smart lojik kontrol birçok ortak PLC fonksiyonunu da içeren basit programlamayı mümkün kılar.

Tak ve Çalıştır;

VLT Automation serisi bir frekans konvertörünü sökmeniz için kabloları teker teker sökmenize gerek yoktur, sadece klemensi çekmeniz yeterli olacaktır.

Takılabilir Opsiyonlar;

Bus özelliği ön panelin altına takılabilmektedir. Eğer kablo girişi yukarıdan bağlanmak istenirse cihaz ters çevrilebilir.

USB;

VLT Automation serisis frekans konvertörleri USB kablo veya BUS haberleşmesi ile uzaktan devreye alınabilme ve takip edilebilme özelliğine sahiptir. Özel yazılımlar mevcuttur; Wizards, data transfer tool, VLT set-up yazılım    MCT10

Uzaktan Devreye Alma;

VLT Automation serisi bir frekans konvertörünün yerel kontrol paneli ile gerçekleştirilir. Bu panel bir kablo aracı ile veya direkt olarak bağlanır.