HİZMETLER

HİZMETLER

Beyz Elektronik endüstriyel elektronik alanında uzman teknik kadrosuyla 20 yıllık bilgi ve tecrübesini en verimli şekilde kullanarak, elektronik ve otomasyon sorunlarına çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak, her daim çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Üretimde karşılaştığınız sorunları analiz ederek ihtiyaçlarınıza uygun hale getiriyoruz. Frekans konvertörler, softstarter, servo motorların ve ekranların bakım onarımını, periyodik bakımını, yerinde servis hizmetlerini, otomasyon yazılımı işlemlerini profesyonel hizmet kalitesiyle sunmaktayız.

Hizmetlerimizi Kalite Yönetim Sistemimize dayanarak araştırır, geliştirir, üretir ve sunarız.

Her marka AC-DC Sürücü, Servo Motor ve Sürücü, Endüstriyel PC, HMI, PLC ürünler için tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz.

PROJE & REVİZYON

PROJE & REVİZYON İhtiyaçlara talep artması sebebi ile üretim kısımlarında düşüşler ve yetersizlik ön safhaya çıkmaktadır. Teknolojiye ayak uydurmak fabrikaların başlıca görevlerinden birisidir. İşte tam bu sırada yeni üretim makine parkurları kurulumuna ihtiyaç yada mevcut makinelere yeni projeler ile üretim kapasitesinin arttırılması gerekmektedir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan yeni projelerde Beyz Elektronik olarak Yeni Sürücü – PLC – Yazılım – Mekanik – Kontrol gibi tüm hizmetleri uzman personelimiz ile birlikte sunmaktayız.

Tüm sektörlerin uzun süre çalışmış ve normal değerlerinin altına düşmüş üretim makinelerinin bir müddet sonra revizyona girmesi gerekmektedir. Revizyon öncesi yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda revizyonda yapılacak Sürücü – PLC – Operatör Panelleri değişimi ile ilgili neler yapılacağına karar verilir. Revizyon öncesinde gerekli yedekleme işlemleri yapılarak veri kaybı önlenir. Adım adım yapılan revizyon çalışmaları sonucunda değişen sisteme güncel parametreler yüklenerek makine çalışır duruma getirilerek revizyon işlemi tamamlanmış olur.

  • www.beyzelektronik.com.tr
  • © 2024 Tüm hakları Beyz Elektronik’e aittir.