SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

OTOMOTİV

Danfoss teknolojileri otomotiv verimliliğini arttırmakta ve toplu taşımacılığın güvenli, hızlı, verimli ve konforlu olmasını ve dondurulmuş yük taşımacılığının verimli olmasını ve soğuk zincirin korunmasını sağlamaktadır.

TİCARİ BİNALAR

Ticari binalar için özel çözümler, kaliteden veya konfordan ödün vermeden önemli miktarda enerji, emisyon ve maliyet tasarrufu sağlar.

KONUTLAR

Yeni inşa edilen ve yenilenen binalarda toplam maliyetlerinizi azaltarak daha iyi yatırım getirisi, daha fazla konfor ve daha yüksek güvenlik elde edin.

BÖLGESEL ENERJİ

Danfoss, dünyanın en deneyimli bölgesel enerji uzmanlarından biridir ve bizler bölgesel ısıtma veya soğutma projelerinizde ortağınız olmaya hazırız.

ENERJİ VE DOĞAL KAYNAKLAR

Rüzgar çiftliklerini, solar fotovoltaik parklarını, geleneksel fosil yakıtlı enerji santrallerini ve madencilik çalışmalarını optimize ederek modern toplumlar için güvenli ve sürdürülebilir enerji ve kaynak yönetimi sağlayın.

GIDA VE İÇECEK

Gıdaların işlenmesi, ambalajlanması, taşınması, depolanması ve soğutulması için çözümler sunarak, global boyutta gıdaları taze tutmaya ve israfı önlemeye odaklıyız. Çiftlikten sofranıza, tüm soğuk zincir için akıllı enerji verimli çözümlerle rekabet gücünüzü artırın.

ENDÜSTRİ

Artan dünya nüfusunun taleplerinden biri de daha fazla ve daha gelişmiş altyapı, imalat ve ağır sanayi. Güvenilirliği artırmak, enerji tüketimini azaltmak ve emisyonları en aza indirmek için Danfoss'un çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

DENİZCİLİK VE AÇIK DENİZ

Liman emisyonlarını en alt seviyede tutarken deniz lojistiği, güvenliği ve verimliliğinde önemli avantajlar sağlayın. Yolcu gemilerinden konteyner gemilerine kadar her şey için, ister denizde ister karada, Danfoss'un uzman önerileri, hizmetleri ve esnek çözümleri yanınızda.

MOBİL HİDROLİK

Danfoss mühendisleri, kullanmakta olduğunuz makineleri geliştirmek için sürekli çalışıyor. Danfoss, itme ve yönlendirmeden çalışma işlevi ve güç yönetimine kadar makine performansını artırmanıza ve ürünlerinizi pazara sunma süresini azaltmanıza yardımcı olur.

SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME

Danfoss, dünyadaki en geniş soğutma ve iklimlendirme çözümleri portföyünü sunmaktadır. Bu çözümler, yeni enerji ve performans standartlarını da karşılayan yüksek güvenilirlik, optimize edilmiş enerji kullanımı ve düşük toplam sahip olma maliyeti avantajlı gelişmiş sistemler inşa etmenize yardımcı olur.

SU VE ATIK SU

Taze, temiz su, medeniyetin temel bir unsurudur; tarım için hayati önem taşır ve endüstriler için önemlidir. Enerji ve iklimlendirme çözümlerini optimize etmeye odaklanmış bir şirket olarak deniz suyu arıtma, sulama ve atık su arıtma da dahil olmak üzere tüm su bazlı uygulama ve süreçlere tamamen hakimiz.

BAYİLİKLERİMİZ

  • www.beyzelektronik.com.tr
  • © 2024 Tüm hakları Beyz Elektronik’e aittir.